Названо області-лідери з ремонту та будівництва доріг в Україні


Названо області-лідери з ремонту та будівництва доріг в Україні

На сьогоднішній день три області України виконали обсяги будівельно-ремонтних робіт на дорогах на 90% і більше.

Про це повідомляє Державне агентство автомобільних доріг “Укравтодор”.

Читайте також: Ремонт доріг: неефективні регіони позбавлять частини фінансування

Так, станом на 16 липня 91% робіт виконано у Закарпатській та Запорізькій областях, 90% – у Кіровоградській області.

В цілому по Україні, як зазначають в держагентстві, на сьогодні виконано 46% робіт згідно з затвердженими бюджетними програмами та митними коштами.

“Порівнюючи темпи виконання ремонту у цьому році, зокрема, з аналогічним періодом минулого року, фіксуємо істотне збільшення обсягу робіт. Так, на звітну дату 2017 року на цей час було виконано лише 21% обсягу робіт, незважаючи на те, що будівельний сезон цього року розпочався на місяць пізніше через несприятливі погодні умови”, – відзначають в “Укравтодорі”.

За інформацією відомства, за рахунок усіх джерел (основної та додаткових бюджетних програм, митних коштів) на цей рік на будівництво та ремонт доріг державного значення передбачається фінансування в обсязі 21,8 млрд грн, заплановано виконати роботи на 471 об’єкті. На 16 липня проектна документація розроблена для 332 об’єктів, договори укладені для 300 об’єктів, роботи розпочаті на 216 об’єктах.

У рамках реформи децентралізації, яка стартувала в цьому році, всі області вперше отримали з Дорожнього фонду захищену статтю доходів на будівництво і ремонт доріг місцевого значення на загальну суму 11,5 млрд грн. Крім того, кожна область має можливість здійснювати розвиток дорожньої інфраструктури за рахунок коштів митного експерименту (всього 258 об’єктів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua