Скільки українців довіряють Європейському союзу - опитування


Скільки українців довіряють Європейському союзу - опитування

Європейському союзу довіряють 66% українців. Про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного в рамках проекту “Східне сусідство ЄС”, що фінансується ЄС.

Зазначено, що опитування було проведене на основі особистих інтерв’ю з репрезентативною вибіркою з тисячі осіб.

“66% населення України довіряють Європейському союзу, причому показник зріс на 8% в порівнянні з результатом за 2017 рік. 29% громадян довіряють ЄАЕС, що нижче показників у порівнянні із середнім регіональним показником 33%”, – свідчить опитування.

Читайте також: До 2020 року Україна планує гармонізувати з ЄС 80% техстандартів

Крім того, понад 70% українців вважають, що ЄС представляє такі цінності як “мир, безпеку і стабільність”, “захист прав людини”, “економічне процвітання”, “верховенство права” і “свобода особи”.

“49% українців позитивно ставляться до ЄС, а 62% українських громадян вважають, що відносини з Європейським союзом є хорошими (показники зросли на 6% і 4% відповідно в порівнянні з результатами за 2017)”, – свідчать результати опитування.

Також зазначено, що 60% українців (показник зріс на 4% в порівнянні з результатом 2017 року) обізнані про фінансову підтримку ЄС, а 43% з них вважають, що така підтримка є ефективною (показник зріс в порівнянні з 36% за минулий рік).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua