Таскомбанк отримав право здійснювати виплату пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ


Таскомбанк отримав право здійснювати виплату пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ

10 липня 2018 року у Міністерстві фінансів України відбулося чергове засідання конкурсної комісії з визначення уповноважених банків, через які має здійснюватися виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ.

За результатами розгляду конкурсної документації претендентів, конкурсною комісією прийнято рішення про визнання АТ «ТАСКОМБАНК» уповноваженим банком-переможцем конкурсу. Загалом список уповноважених банків було розширено ще на 9 фінансових установ.

«Для пенсіонерів ми пропонуємо зручні та прості продукти зі спеціальними умовами та бонусами. Так, наприклад, за пенсійною карткою ми нараховуємо підвищений відсоток — 8% — на залишок коштів на рахунку, а також надаємо додаткові бонуси у рамках програми лояльності для клієнтів», — підкреслив Директор з продажів роздрібного бізнесу Денис Раковський.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування