Сьогодні в Києві подорожчав проїзд у пасажирському транспорті


Сьогодні в Києві подорожчав проїзд у пасажирському транспорті

З 14 липня у Києві встановлюють нові тарифи на проїзд в міському пасажирському транспорті (метрополітен, автобус, трамвай, тролейбус, фунікулер і міська електричка).

Згідно з документом, у разі придбання жетону для проїзду в метро або разового квитка для проїзду в наземному транспорті пасажири будуть сплачувати за одну поїздку 8 грн.

Пасажири, які регулярно їздять на громадському транспорті та користуються системою поповнення безконтактних карток, зможуть платити за одну поїздку в метро від 6,50 грн (при одноразовому придбанні 50 поїздок). Термін дії безконтактної картки збільшується з 6 до 12 місяців і буде обчислюватися не з дати останнього поповнення, а з дати останнього використання. Кількість поїздок, одноразово придбаних на пластикову безконтактну картку, не може перевищувати 50, а загальна кількість таких поїздок не може перевищувати 100.

Пасажири, які користуються місячними проїзними квитками, будуть платити за одну поїздку від 6,14 грн (у місячному проїзному квитку на чотири види транспорту) до 6,50 грн (у місячному проїзному квитку на один вид наземного транспорту). У місячних проїзних квитках на наземні види транспорту і міську електричку кількість поїздок буде залишатися необмеженою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua