Нафтогаз вирішив вийти на ринок іноземного капіталу


Нафтогаз вирішив вийти на ринок іноземного капіталу

Нафтогаз України оголосив відкриті торги на закупівлю послуг з присвоєння кредитного рейтингу, який буде сприяти розміщенню єврооблігацій компанії.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Очікувана вартість закупівлі не перевищить 3,99 млн грн.

Основні завдання, які повинні бути реалізовані, включають: проведення командою аналітиків переможця тендеру аналітичного огляду діяльності компанії, присвоєння кредитного рейтингу на підставі підготовленого аналітичного огляду; оприлюднення кредитного рейтингу компанії англійською мовою на власному офіційному сайті.

Оскільки прогнозується, що потенційними покупцями єврооблігацій можуть бути як європейські, так і американські інвестори, учасник торгів повинен мати статус Національно визнаної статистичної рейтингової організації (nationally recognized statistical rating organization – NRSRO) згідно з розділом 15Є Закону про цінні папери і біржі від 1934 року Сполучених Штатів Америки.

Нагадаємо, раніше головний комерційний директор компанії Юрій Вітренко заявляв, що Нафтогаз не має фінансових проблем, але розглядає варіант розміщення єврооблігацій за необхідності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
В Контексті Finance.ua
Опитування