0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Dragon Capital придбала запорізький БЦ "Eco Tower"


Dragon Capital придбала запорізький БЦ "Eco Tower"

Компанія Dragon Capital Investments Limited, що входить в групу компаній Dragon Capital, завершила угоду з придбання бізнес-центру “Eco Tower” класу “А” (Запоріжжя) у австрійської Conwert Group.

Згідно з повідомленням Dragon Capital, 19-поверховий бізнес-центр розташований в центрі Запоріжжя по просп. Соборний, 160. За інформацією на сайті БЦ, його загальна площа становить 17 тис. кв. м, корисна – 10,6 тис. кв. м. Інфраструктура бізнес-центру включає дворівневий підземний паркінг на 92 машини і торгово-сервісну зону.

Вартість операції не розкривається.

“Мені дуже приємно відзначити наше перше придбання нерухомості на сході України. Ці інвестиції ілюструють нашу впевненість у стабільності та бізнес-потенціалі не тільки Києва та Київської області, але і ключових економічних регіональних центрів країни, один з яких – Запоріжжя”, – цитується в повідомленні генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала.

Згідно з інформацією на сайті групи, Conwert Group є компанією з управління та девелопменту житлової нерухомості з регіональним фокусом на Австрію і Німеччину (21,7% і 77% активів відповідно).

Довідка Finance.ua

  • Група компаній Dragon Capital заснована в 2000 році і є однією з найбільших на інвестринку України.
  • Працює в сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром в держреєстрі вказаний громадянин Чехії, президент Європейської бізнес асоціації Томаш Фіала.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування