Голова Укрпошти написав заяву про відставку


Голова Укрпошти написав заяву про відставку

2 липня генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський написав заяву про відставку. Смілянський озвучив умови, на яких готовий залишитися: можливість формувати власну команду, мати політичну незалежність, можливість проводити радикальні реформи і реалізовувати чітку стратегію розвитку підприємства.

«Мені потрібні нові люди, можливість сформувати команду. А без нових людей і власної команди неможливі реформи», — пояснив свої умови Смілянський.

Контракт, за його словами, повинен бути з адекватними умовами і відповідною системою мотивації в прив’язці до показників ефективності.

«Я запропонував модель — протягом року за підсумками кварталу я буду оцінюватися виключно за обсягом виручки, на річній основі я оцінююся на підставі якості доставки, реалізації інвестиційної програми та проходження щорічного аудиту», — пояснив він.

При виконанні цих умов і підписанні нового контракту Смілянський готовий продовжити роботу на посаді гендиректора «Укрпошти». Заява про відставку передбачає його відставку з посади з 31 серпня 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування