21st Century Fox підвищила пропозицію про купівлю Sky, оцінивши компанію в 24,5 млрд фунтів


21st Century Fox підвищила пропозицію про купівлю Sky, оцінивши компанію в 24,5 млрд фунтів

21st Century Fox Inc. підвищила пропозицію про купівлю британської Sky Plc до 14 фунтів стерлінгів за акцію, що відповідає оцінці британського оператора платного телебачення на рівні 24,5 млрд фунтів ($32 млрд).

Нова пропозиція Fox на 30,2% вища від грудневої заявки компанії (10,75 фунта за акцію) і на 12% вища від конкуруючої пропозиції американської Comcast, яка оцінила Sky в 12,5 фунта за акцію, або в 22 млрд фунтів.

Fox, що вже володіє близько 39% акцій Sky, готова викупити папери компанії за умови схвалення угоди британським регулятором, який має намір опублікувати фінальне рішення щодо угоди 12 липня 2018 року, йдеться в прес-релізі Fox.

Раніше представники британської влади вже дали зрозуміти, що не мають наміру блокувати операцію з купівлі Sky американською Fox, однак для цього останній доведеться продати новинний підрозділ Sky News.

Читайте також: Comcast запропонувала $65 млрд за 21st Century Fox

На Sky News, а також ряд інших активів Fox, претендує Walt Disney Corp. При цьому Comcast конкурує з Disney за низку розважальних активів Fox, включаючи її частку в Sky.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування