Пристрасті по "Північному потоку-2": Трамп назвав Німеччину заручником РФ


Пристрасті по "Північному потоку-2": Трамп назвав Німеччину заручником РФ

Президент США Дональд Трамп, який раніше закликав союзників по НАТО збільшити військові витрати, виступив з різкою критикою країн альянсу, які схвалили будівництво газопроводу “Північний потік – 2”.

Виступаючи перед журналістами до робочого сніданку з генсеком НАТО в Брюсселі, він особливо різко критикував Німеччину, назвавши її заручником Росії.

“Німеччина повністю контролюється Росією. Після будівництва нового трубопроводу понад 70% поставок природного газу будуть надходити з Росії”, – заявив він.

“Ми повинні захищати вас, а ви віддаєте мільярди доларів Росії, – продовжив він. – Німеччина знаходиться у них (Росії) в заручниках. Ми безперечно повинні звернути на це увагу”.

Він також заявив, що реалізація проекту “Північний потік -2” повністю неприйнятна для США.

“Німеччина платить мільярди і мільярди доларів на рік Росії, а ми захищаємо цю країну від Росії. Це абсолютно неприйнятно. Вони будують газопровід, мета якого – платити мільярди доларів Росії, – сказав Трамп генсеку альянсу. – НАТО повинна щось із цим зробити, хоча я не знаю, що ви можете зробити”.

Довідка Finance.ua

  • У січні 2018 року компанія Nord Stream 2 AG, яка є основним оператором газопроводу, заявила, що Німеччина дозволила будівництво газопроводу “Північний потік – 2”.
  • На початку травня почали будувати російський “Північний потік – 2”. Німеччина вже видала всі необхідні з її боку дозволи для будівництва цього газопроводу, таке ж рішення прийняли Фінляндія і Швеція.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua