НБУ продовжив терміни обробки звітів аудиторів про результати оцінки якості активів банків


НБУ продовжив терміни обробки звітів аудиторів про результати оцінки якості активів банків

Національний банк продовжив терміни обробки звітів аудиторів про результати оцінки якості активів банків.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби НБУ.

Згідно з ним, зміна термінів пов’язана з необхідністю детального аналізу і додатковим опрацюванням регулятором даних, отриманих від аудиторів і банків.

Зокрема, змінено терміни направлення Національним банком вимоги про складання банками програм капіталізації, за якими регулятор прийняв рішення про проведення оцінки стійкості із застосуванням двох етапів оцінки стійкості – до 1 серпня поточного року; трьох етапів оцінки стійкості – до 17 серпня поточного року.

Також змінено терміни надання банками, за якими Національний банк прийняв рішення про проведення оцінки із застосуванням двох етапів оцінки стійкості, програми капіталізації до 15 вересня поточного року.

Зазначені зміни затверджені постановою правління Національного банку №76 «Про внесення змін до положення про здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України» від 10 липня 2018 року.

Вони набирають чинності з 11 липня 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування