Китайці не справляються з ремонтом української дороги — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китайці не справляються з ремонтом української дороги

Казна та Політика
1437
Китайська компанія Sinohydro Corporation Limited не справляється з реконструкцією північного об’їзду Житомира по трасі М-06. Про це заявив радник голови «Укравтодору» Олександр Кава. З його слів, контракт з китайцями може бути розірваний в найближчим часом.
Як відомо, цей проект фінансується за рахунок кредиту ЄБРР і ЄІБ. Тому це будівництво регулюється правилами європейських організацій і «Укравтодор» мусить їх дотримуватися.
Нагадаємо, Sinohydro Corporation Limited виграла тендер на реконструкцію траси М-06 між розв’язкою «Житомир – Східний» і «Житомир – Західний». Контракт між сторонами був підписаний в листопаді 2017 року.
Згідно з контрактом, дорога буде розширена до 4-х смуг. Таким чином, буде ліквідовано останнє вузьке місце на автотрасі М-06 (Київ-Чоп) між Києвом і Рівним. Довжина ділянки, що реконструюється – 22,3 км. Проект передбачає будівництво і реконструкцію 4-х багаторівневих транспортних розв’язок, реконструкцію 3-х мостів через залізничні колії і реконструкцію мосту через р. Кам’янка, будівництво 2-х пішохідних мостів, обладнання освітлення і сучасних засобів організації безпеки руху. Вартість реконструкції складе понад 42 млн євро.
За матеріалами:
autonews.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас