Співзасновник Google зізнався в майнінгу криптовалют


Співзасновник Google зізнався в майнінгу криптовалют

Співзасновник відомої компанії Google Сергій Брін займається майнінгом криптовалюти Ethereum зі своїм дев’ятирічним сином. Про це підприємець розповів під час виступу на саміті Blockchain Summit в Марокко, передає Bloomchain.

Повідомляється, що одна з найбагатших людей планети надзвичайно високо оцінює технологію блокчейн. На думку Сергія Бріна, головний козир блокчейну – можливість безпечного зберігання даних і обміну документами. Він назвав блокчейн однією з найбільш вражаючих технологій, яка змінює сучасне суспільство.

Підприємець також зазначив, що Google не встигла вчасно запустити вивчення блокчейну, тому навряд чи стане лідером в цьому напрямку. Однак технологія залишається в сфері уваги Google X – секретної лабораторії материнської компанії Google, яка перебуває під керівництвом Бріна.

Раніше Google заборонила рекламу криптовалют і проектів ICO. Думки експертів з цього питання розійшлися. Одні припускали, що корпорація розробляє свою власну криптовалюту і планує провести власне ICO. Інші ж вважають, що справа в тиску з боку фінансових регуляторів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування