Ілон Маск створив підводний човен з труби від ракети


Ілон Маск створив підводний човен з труби від ракети

Ілон Маск опублікував відео випробувань невеликого підводного човна. Корпус розрахованої на одну людину міні-субмарини зроблений з легкої труби, що використовуэться для перекачування рідкого кисню в ракетах Falcon: під водою її легко зможуть пересувати два дайвери.

Передбачається, що підводний човен будуть використовувати для порятунку дітей, які зникли в тайському печерному комплексі Тхам Луанг Нанг Нон 23 червня. Випробування пройшли в басейні однієї зі шкіл Лос-Анджелеса, повідомляється в твіттері Маска.

Маск, який висловив упевненість в тому, що тайський уряд контролює ситуацію, все ж запропонував кілька варіантів, серед яких – використання бурильних машин його компанії The Boring Company (в серпні вона отримала дозвіл на будівництво тунелю в Лос-Анджелесі) й відкачування води з печери з допомогою спеціального насоса. Шостого липня він відправив у Таїланд інженерів SpaceX і The Boring Company, а наступного дня повідомив, що основний спосіб вирішення проблеми, який Маск може запропонувати на даний момент, – будівництво дуже малого підводного човна.

За задумом Маска, для створення подібної міні-субмарини можна взяти легкі й міцні труби, що використовуються для перекачування рідкого кисню в ракетах Falcon: човен маэ бути “досить легким для перенесення двома дайверами” і “досить маленьким, щоб пролізти у вузькі щілини”.

Довідка Finance.ua

  • 23 червня в провінції Чіанграй на півночі Таїланду в популярній серед туристів печері Кхао Луанг зникли 12 підлітків футболістів і їхній тренер. Вони були знайдені 2 липня, через дев’ять днів після зникнення. Пошуково-рятувальні роботи були ускладнені через підняття рівня води і бруд.
  • Зазначалося, що діти можуть залишитися в печері на кілька місяців, оскільки печера регулярно затоплюється під час сезону дощів, який триває до вересня – жовтня.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування