«Карпатигаз» погасило заборгованість перед Сбербанком


«Карпатигаз» погасило заборгованість перед Сбербанком

ТОВ «Карпатигаз» в повному обсязі погасило перед АТ «Сбербанк» заборгованість, яка виникла у «Карпатигаз» як оператора за договором про спільну діяльність. Внаслідок добровільного погашення заборгованості з боку позичальника, банк відмовився від судових процедур стягнення заборгованості.

Про це повідомляє прес-служба АТ «Ощадбанк».

Треба сказати, що загальна сума фінансових зобов’язань ТОВ «Карпатигаз» перед АТ «Сберанк» у різні періоди становила близько 50 млн. дол США.

Залучені кредитні кошти були спрямовані, зокрема, на придбання у всесвітньо відомого виробника Solar Turbines International Company (США) надсучасних компресорів для будівництва дожимних компресорних станцій.

Довідка Finance.ua

  • ТОВ «Карпатигаз» зареєстровано в 1998 році. Здійснює свою діяльність в сфері видобування, постачання, транспортування, зберігання нафти, газу і газового конденсату та ін.
  • У 2010 року власником ТОВ «Карпатигаз» стає компанія Місен Ентерпрайзис АБ (Misen Enterprises AB), зареєстрована в Стокгольмі, Швеція.
  • За даними НБУ, “Сбербанк” входить до ТОП-10 найбільших банків країни за розміром активів.
  • Банк обслуговує понад 800 тис. приватних осіб, 40 тис. клієнтів малого та середнього бізнесу, 4 тис. корпоративних клієнтів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Сбербанк
В Контексті Finance.ua
Опитування