В Узбекистані легалізували криптовалюту


В Узбекистані легалізували криптовалюту

В Узбекистані узаконили блокчейн-технології, криптоактиви і майнінг. Президент країни Шавкат Мирзійоєв підписав постанову «Про заходи щодо розвитку цифрової економіки в Республіці Узбекистан.

У зв’язку з цим, президентом були визначені найважливіші завдання розвитку цифрової економіки для подальшого вдосконалення систем державного управління та умов для впровадження і розвитку інновацій.

До них входять: впровадження і розвиток обороту криптоактивів, майнінгу, смарт-контрактів і блокчейна для розвитку інвестиційної та підприємницької діяльності.

Читайте також: Huobi запускає крипто-біржу в Австралії

Зокрема, Узбекистан визначає пріоритетними напрямами:

-Підготовку кваліфікованих кадрів у сфері розробки та використання блокчейна
-Всебічний розвиток співробітництва з міжнародними та зарубіжними організаціями у сфері блокчейн-технологій і залучення закордонних фахівців
-Створення необхідної правової бази для впровадження блокчейна з урахуванням передового досвіду зарубіжних країн.
-Забезпечення тісної взаємодії держави і приватного бізнесу в сфері впровадження технологій для подальшого розвитку цифрової економіки.

Обіг криптовалют буде підпорядковуватися спеціальним нормативно-правовим актам. Всі операції, пов’язані з купівлею-продажем крипто-активів, не оподатковуються, а отримані доходи не будуть включатися в оподатковувану базу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування