ОСББ збільшили суму «теплих» кредитів у 5 разів


ОСББ збільшили суму «теплих» кредитів у 5 разів

У 2018 році об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) демонструють все більшу зацікавленість у енергоефективних заходах в порівнянні з попередніми роками, про що свідчать підсумки червня.

Про це повідомляє Державне агентство енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності).

Читайте також: У червні позичальникам теплих кредитів виплатили 101 млн грн компенсацій

“Так, у червні ц. р. понад 300 ОСББ скористалися “теплими кредитами” на суму 90 млн грн, що майже в 5 раз перевищує показник червня минулого року. Тоді близько 90 ОСББ отримали 18,5 млн грн “теплих кредитів”, – повідомляє в неділю вранці прес-служба Держенергоефективності.

В Агентстві відзначають, що моніторинг результатів дії програми демонструє зростання попиту ОСББ на “теплі кредити”, зростання довіри і впевненості у дієвості механізму співфінансування заходів з енергозберігання.

У 2018 протягом лише 2,5 місяців 930 ОСББ залучили 260 млн грн “теплих кредитів”, що майже вдвічі більше від суми коштів, отриманих ОСББ на утеплення за весь 2017 рік, а саме – 140 млн грн.

“Пропонуємо ОСББ продовжити підготовку до наступного опалювального сезону і утеплити будинки, скориставшись програмою “теплих кредитів”, – прокоментував голова Держенергоефективності Сергій Савчук і пояснив, що серед переваг участі в програмі – можливість заощадити на витратах при впровадженні енергоефективних заходів, зменшити рахунки за комунальні послуги, збільшити вартість квартир в термомодернізованому будинку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua