Київрада має намір створити інформаційно-аналітичну систему для електронних рецептів


Київрада має намір створити інформаційно-аналітичну систему для електронних рецептів

Київська міська рада має намір створити інформаційно-аналітичну систему “Електронний рецепт Києва”.

Про це повідомила прес-служба відомства.

Відповідний проект рішення погоджений на засіданні комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту 4 липня.

Основними перевагами електронного рецепта є усунення необхідності ручного виписування рецептів лікарем, що дозволить уникнути проблем, пов’язаних з незрозумілим почерком лікаря, недостатньою кваліфікацією, випадковими помилками. Крім того, впровадження електронного рецепта дозволить прискорити доставку рецептів в аптеку, контролювати їх відпускання та оплату пільгових рецептів, оперативно зібрати інформацію про обіг лікарських засобів, зазначено в повідомленні.

У разі затвердження Київською міською радою даного проекту рішення, департамент охорони здоров’я має протягом місяця розробити технічні вимоги на створення інформаційно-аналітичної системи “Електронний рецепт Києва”.

Крім того, у відомстві також підкреслили, що в даний час столиця вже ухвалила всі необхідні рішення для запровадження електронної медицини в комунальному секторі.

Як повідомлялося, в квітні 2018 року Міністерство охорони здоров’я затвердило зміни до правил виписування рецептів на лікарські засоби та вироби медичного призначення з метою закріплення на нормативно-правовому рівні можливості виписування і відпуску електронних рецептів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua