Південна Корея легітимізує блокчейн-індустрію


Південна Корея легітимізує блокчейн-індустрію

Уряд Південної Кореї розробляє нові стандарти галузевої класифікації для вітчизняної блокчейн-індустрії.

Вважається, що три корейські міністерства — Національне статистичне управління, Міністерство науки і техніки та Міністерство інформації і зв’язку — працюють з кінця минулого місяця над підготовкою остаточного проекту нової класифікаційної схеми галузей блокчейна, яка буде анонсована в кінці липня.

Читайте також: Блокчейн-стартап TaTaTu залучив інвестицій на 575 мільйонів доларів

Як повідомляється, ця схема послужить основою для розробки політики, в першу чергу спрямованої на «просування блокчейна в нормативно-правову базу» і охоплює галузі, в тому числі створення блокчейн-систем і децентралізованих додатків (DApps), а також обмін і транзакції з криптовалютами.

Проект визначає обмін криптовалюти як «обмін криптовалютними активами та брокерські послуги», що є важливим перевизначенням, яке визнає «криптобіржі регульованими фінансовими інститутами», на відміну від їх попередньої класифікації як «постачальників послуг зв’язку».

BChain повідомляє, що цей крок є «першим випадком, коли корейський уряд визнав сектор, що розвивається, легітимною галуззю.

Ініціатива охоплює 43 урядові міністерства і 17 регіональних муніципалітетів, підприємств і фінансових установ, а також консультації з більш ніж 160 установами для збору «першого статистичного огляду країни» в цьому секторі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування