Україна відновила пошуки нафти і газу в Чорному морі


Україна відновила пошуки нафти і газу в Чорному морі

Українське науково-дослідне судно “Шукач” розпочинає роботи з пошуку нафти і газу на Північно-західному шельфі Чорного моря. Про це у Facebook повідомив в. о. голови Держгеонадр Олег Кирилюк.

За його словами, “Шукач” є унікальним судном для виконання сейсморозвідувальних робіт як звичайної середньочастотної і високочастотної модифікації. Судно оснащено двигунами з низьким рівнем шуму, що дозволяє забезпечити високу якість сейсмічного матеріалу і його геологічну інформативність.

Роботи пройдуть протягом п’ятнадцяти днів в районах Кілійського-Зміїного уступу і Криловського прогину. Дослідження будуть проводиться на 7 тис. км шельфу.

Кирилюк відзначив, що південний регіон України є найменш вивченим і одним з найбільш перспективних для видобутку вуглеводнів. Шельф Чорного моря освоєно всього на 4%. Вчені вважають, що запаси газу можуть скласти не менше нііж 40 млрд куб. м газу на площі 7 тис. кв. м.

Підприємство «Причорномор ДРГП» планує провести комплексні геофізичні і геохімічні дослідження, щоб підготувати перспективні об’єкти до пошуково-розвідувального буріння.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua