В аеропорту Сіднея замість паспортів будуть використовувати розпізнавання облич


В аеропорту Сіднея замість паспортів будуть використовувати розпізнавання облич

Цього тижня деякі пасажири міжнародного аеропорту в австралійському Сіднеї стануть учасниками програми, яка має на меті замінити паспорт перевіркою обличчя.

Клієнти компанії Qantas Airways будуть мати можливість пройти реєстрацію, перевірку багажу і вихід на посадку, не пред’являючи паспорт.

Рішення допустити до тестів реальних пасажирів передбачає, що система працює нормально. Тривалість тестового періоду — 3 місяці, за результатами яких ухвалять рішення про майбутнє підходу. Якщо все пройде успішно, розгортання системи безконтактної ідентифікації планується в березні 2019 року.

“В майбутньому не буде жонглювання паспортами і сумками при реєстрації, нам не доведеться копатися в кишенях і смартфонах, щоб показати посадковий талон”, – розповів генеральний директор аеропорту Джефф Калберт.

На систему Seamless Traveller, яка в перспективі дозволить значною мірою відмовитися від звичного паспортного контролю і черг, буде виділено $94 мільйони протягом п’яти років.

Читайте також: Авіакомпанії зобов’яжуть виплачувати компенсацію за затримку рейсів

“Qantas також планує пропонувати клієнтам лайнерів “більш персоналізований досвід”, заснований на розпізнаванні обличчя. Я поняття не маю, що це означає, але ми вже поцікавилися у представників Qantas”, – підсумовує журналіст Gizmodo Ретт Джонс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування