Apple готується випустити iPhone в різних кольорах


Apple готується випустити iPhone в різних кольорах

Компанія Apple, як очікується, випустить в продаж нові iPhone в синіх, помаранчевих і золотих кольорах.

Такі дані містяться в звіті відомого аналітика компанії KGI, Мін-Чі Куо.

Читайте також: Apple випустила новий додаток

Передбачається, що Apple випустить 6,5-дюймовий OLED-iPhone в чорному, білому кольорі і новому для компанії золотому кольорі. У той же час, 6,1-дюймовий iPhone з LCD-дисплеєм буде дебютувати в сірому, білому, синьому, червоному і оранжевому варіантах. Помаранчевий колір також буде використовуватися компанією вперше.

Apple, як правило, представляє iPhone в червоному варіанті через кілька місяців після запуску нового покоління своїх смартфонів. Це робиться в тому числі і для допомоги організації, яка проводить кампанії по боротьбі з ВІЛ та СНІДом в Африці. Apple ніколи раніше не випускала помаранчеву версію iPhone. При цьому iPhone 5C дебютував ще в 2013 році в зеленому, синьому, жовтому, рожевому і білому варіантах.

Apple явно планувала випуск золотого варіанту iPhone X, оскільки Федеральна комісія із зв’язку США розкрила цей невиданий iPhone на початку 2018 року.

Мін-Чі Куо додав, що старша модель iPhone з 6,5-дюймовим OLED-дисплеєм буде коштувати близько тисячі доларів, тобто, як попередній iPhone X. Також цей смартфон отримає підтримку двох SIM-карт. Вартість другої моделі складе близько $700. Дизайн смартфонів буде приблизно таким же, як у iPhone X – з мінімальними рамками і вирізом в екрані для фронтальної камери і сканера обличчя.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування