Huobi запускає крипто-біржу в Австралії


Huobi запускає крипто-біржу в Австралії

Китайська криптовалютна біржа Huobi підтвердила початок торгів на своїй новій австралійській платформі сьогодні, 5 липня.

За даними Coinmarketcap, криптобіржа на даний момент займає четверте місце, при цьому обсяг щоденного обсягу торгів на майданчику становить 713 мільйонів доларів.

У оголошенні криптобиржі Huobi згадується, що торгові пари будуть введені поетапно протягом усього дня в четвер, з 10 ранку, за часом Сіднея. Спочатку для трейдерів будуть запропоновані десять пар з австралійським доларом, включаючи Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ethereum Classic і Bitcoin Cash. Біржа додала у своєму анонсі:

“В майбутньому Huobi Australia буде підтримувати більше торгових пар для всіх користувачів”.

Binance, в даний час найбільша біржа в світі з щоденним обсягом торгів близько 1,3 млрд. доларів, переїхала на Мальту, що також сприяло більш тісній взаємодії платформи з європейськими користувачами. Лідер ринку США, компанія Coinbase також планує створити спеціальний офіс в Японії.

Подібно до Японії, Австралія пред’являє суворі вимоги до компаній, що надають послуги зберігання та обміну криптовалюти, тим не менш, підхід влади країни до регулювання не раз піддавався критиці в цьому році і раніше.

Схоже, що нинішній ландшафт не є найбільш сприятливим, проте Huobi також планує зробити свій внесок у розширення прийняття блокчейна місцевою економікою через свою інвестиційну дочірню компанію Huobi Capital і її глобальний фонд глобальної екосистеми вартістю 200 мільйонів доларів США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування