Приватбанк з 1 липня 2018 року змінив умови інформування своїх клієнтів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк з 1 липня 2018 року змінив умови інформування своїх клієнтів

Фондовий ринок
111634
Приватбанк з 1 липня 2018 року змінив умови інформування своїх клієнтів щодо операцій з картковими рахунками. Люди перестали отримувати від мобільних операторів звичні смс-повідомлення за кожною операцією, їх відправляють лише за транзакціями на суму від 1000 грн., йдеться у клієнтській розсилці держбанку.
В його call-центрі уточнили, що якщо людина хоче отримувати інформацію про будь-який рух по рахунку (на будь-яку суму), то їй потрібно віддати банку відповідні вказівки в Приват24. У цьому випадку дані будуть передаватися в месенджер Viber. Замовити послугу смс-інформування і продовжувати отримувати повідомлення від оператора мобільного зв’язку не можна, навіть за додаткову плату.
«З цього правила є лише один виняток — пенсіонери. Інформування про операції соціальних карток буде відбуватися в звичному режимі», — уточнив прес-секретар Приватбанку Олег Серга.
Viber і Приват24 — поки що єдині майданчики, на яких люди будуть отримувати інформацію про всі без винятку карткові операції. У банку не вважають такий підхід небезпечним і не чекають збільшення шахрайських нападок на рахунки своїх клієнтів.
«Якщо у людини немає смартфону, на якому можна встановити мобільний додаток Приват24 або месенджер Viber, і вона побоюється злому свого рахунку і крадіжок невеликих сум, то може активніше користуватися лімітами. Наприклад, на покупки в інтернеті. Хоча вважаю, що після запуску 3D Secure покупки в Мережі стали набагато безпечнішими. Людина робить покупки, вводячи надісланий на телефон код. Якщо покупки відбуваються в інтернет-магазині, де 3D Secure не працює і з рахунку у результаті безслідно зникають гроші, то клієнту потрібно звернутися в банк, і він зможе отримати компенсацію», — запевнив Серга.
Зазначимо, за версією авторитетної премії FinAwards2018, найкращою платіжною карткою mass визнано «Картку для виплат» від Приватбанку.
Ця картка дозволяє отримувати будь-які грошові зарахування: зарплату, пенсію, аванси, стипендію, всі види соціальних допомог, виплати з народження дитини, а також грошові перекази. Знімати готівку без комісій можна в будь-якому банкоматі Приватбанку на території України.
За матеріалами:
УБР
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас