Заборгованість ФГВФО перед НБУ становить 2,9 млрд гривень і буде погашена достроково до 2019


Заборгованість ФГВФО перед НБУ становить 2,9 млрд гривень і буде погашена достроково до 2019

Заборгованість Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) перед Національним банком становить 2,9 млрд гривень і буде погашена достроково до кінця поточного року.

Про це повідомив у ході круглого столу заступник директора-розпорядника фонду Андрій Оленчик.

“На даний момент з тих 20 млрд, які свого часу були залучені від Національного банку, нам залишилося повернути 2,880 млрд гривень. І ми думаємо, що в 2018 році ця історія буде завершена”, – сказав він.

При цьому Оленчик додав, що у поточному році фонд також готовий достроково почати погашати заборгованість перед Мінфіном.

“Ми також готові вже цього року починати достроково повертати кошти, які були залучені від Міністерства фінансів”, – додав представник ФГВФО.

За його словами, в цьому є певні труднощі, і для цього залучені експерти Міжнародного валютного фонду і Світового банку для консультацій.

Залишок заборгованості за залученими фондом коштами станом на 5 квітня становив 63 342, млн гривень, зокрема: 2 884 млн гривень заборгованості за кредитами НБУ; 59 558,6 млн. гривень заборгованості за векселями (перед Міністерством фінансів України, без урахування відсотків).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ ФГВФО
В Контексті Finance.ua
Опитування