0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Експерти виявили у смартфонів здатність "підглядати"


Експерти виявили у смартфонів здатність "підглядати"

Фахівці з Північно-Східного університету протестували понад 17 тисяч популярних додатків для Android і з’ясували, що деякі з них можуть “підглядати” за користувачами. Так, низка програм може самостійно робити скріншоти екрану користувача і завантажувати їх в інтернет.

Про це пише Phone Arena.

Повідомляється, що в ході дослідження фахівці намагалися встановити, чи записують смартфони звук з мікрофонів мобільних пристроїв. Згідно з популярною теорією змови, багато додатків прослуховують розмови користувачів, щоб підбирати рекламу.

Однак дійсність виявилася дещо іншою. Програми, отримуючи доступ до мікрофонів і камер мобільних пристроїв, не записували розмови. Це вдалося встановити за допомогою автоматизованої програми, що аналізувала трафік.

При цьому з’ясувалося, що деякі програми робили скріншоти екранів і записували всі дії користувачів на відео. Після цього отримані знімки відправлялися на сторонні домени. Зокрема, в цьому викрили додаток для доставки продуктів GoPuff, який відправляв дані в Appsee.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування