Світовий ринок туризму зріс з початку року на 6%


Світовий ринок туризму зріс з початку року на 6%

Всесвітня туристська організація ООНUNWTO – опублікувала чергове дослідження “Світовий туристичний барометр” (World Tourism Barometer).

Згідно з отриманими даними, показник міжнародних туристичних прибуттів за перші чотири місяці 2018 року демонструє зростання у всіх регіонах. В середньому ринок зріс на 6%. Найбільше зростання спостерігається в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, де лідерами стали Південно-Східна Азія (+10%) і Південна Азія (+9%).

Африка і Близький Схід за перші чотири місяці 2018 року прийняли на 6% і 4% туристів більше, ніж за аналогічний період минулого року. Міжнародний туризм в Європі зріс на 8%. Лідерами тут стали Південна, Середземноморська і Західна частини Європи.

Південна і Північна Америки показали зростання 3% в порівнянні з періодом січень-квітень минулого року. Найбільше зростання міжнародних туристичних прибуттів тут відбулося в Південній Америці (8%).

Читайте також: Найбільші фінансові пастки туроператорів

Єдиним регіоном, де зафіксовано зниження в’їзного турпотоку, виявилися Кариби – ймовірно, причиною стали урагани, що відбулися тут у серпні і вересні 2017 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua