Tesla побудує найбільше сховище енергії


Tesla побудує найбільше сховище енергії

Повідомляється про підготовлюваний спільний проекті Tesla і The Pacific Gas and Electric Company (PG&E), однієї з найбільших електричних компаній США, які намітили створення в Каліфорнії великої акумуляторної системи ємністю до 1,1 ГВт•год

Нове сховище енергії стане найбільшим енергетичним проектом Tesla з моменту початку її діяльності.

Читайте також: Tesla поставила рекорд з випуску автомобілів за тиждень

Минулого тижня компанія PG&E, що обслуговує близько 16 млн споживачів у Північній і Центральній Каліфорнії, представила в Каліфорнійську комісію з комунальних послуг (CPUC) на затвердження чотири нові проекти із створення сховищ енергії, в одному з яких буде брати участь Tesla.

Компанія надасть батарейні модулі для спільного проекту у Мосс-Ландінгу (Каліфорнія). Вихідна потужність майбутнього сховища енергії становить 182,5 МВт протягом 4 годин. Ємність сховища може бути збільшена до 1,1 ГВт•год для забезпечення шестигодинної потреби клієнтів, якщо PG&E обере такий варіант.

За даними Управління енергетичної інформації міністерства енергетики США, у 2016 році середньорічне споживання електроенергії американського споживача комунальних послуг склало 10 766 кВт•год. Це означає, що пропонований проект допоможе повністю забезпечити електроенергією близько 100 домашніх господарств протягом усього року.

У разі схвалення CPUC перший з проектів PG&E буде запущений в кінці 2019 року, інші проекти – до кінця 2020 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування