Ринок нових легкових авто у червні перейшов до негативної динаміки


Ринок нових легкових авто у червні перейшов до негативної динаміки

Первинні реєстрації нових легкових автомобілів в Україні в червні вперше з початку року продемонстрували негативну динаміку до аналогічного місяця 2017 року, скоротившись на 5,4% – до 6,5 тис. автомобілів, повідомила асоціація “Укравтопром”.

За її даними, в порівнянні з травнем поточного року ринок скоротився на 4,8%.

Позицію лідера зберігає Toyota, яких у червні зареєстровано 745 од. (на три авто більше, ніж у червні-2017).

На другому місці Renault, в здобутку якої 673 реєстрації, що на 9% менше від червневого показника минулого року, третій рядок рейтингу у Skoda з результатом 513 нових машин і падінням на 7%.

Четверте місце, як і в червні 2017 року, у KIA – 454 авто (мінус 9,6%), замикає п’ятірку лідерів Volkswagen з приростом продажів на 10%, до 436 автомобілів.

У ТОП-10 червневого ринку нових автомобілів також увійшли Hyundai – 424 од. (зростання 24%), Nissan – 366 од. (падіння на 5%), Ford – 324 од. (“плюс” 4%), Peugeot – 275 од. (приріст 88%) і Mercedes-Benz – 237 од. (мінус 9%).

Асоціація відзначає, що бестселером місяці, після шестимісячної перерви, знову став автомобіль KIA Sportage, свій вибір на якому зупинив 251 покупець.

Як повідомлялося, за даними асоціації “Укравтопром”, продажі нових легкових авто перевищили показник 2016 року на 25%, склавши 82,3 тис. од.

На поточний рік експерти спочатку прогнозували приріст ринку нових авто на 20-25%, проте на сьогодні вважають основним чинником негативного впливу невирішену ситуацію з “євробляхами”, а також відзначають зростання ввезення старих авто за зниженими ставками акцизу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування