Китайські майнери постраждали від повені (фото)


Китайські майнери постраждали від повені (фото)

Як повідомляє китайське блокчейн-видання Golden Finance, нещодавні повені в провінції Сичуань завдали серйозної шкоди найбільшим майнерам цього регіону.

Ecns, офіційний англомовний відділ служби новин Китаю (CNS), повідомляє, що 28 червня в провінції Сичуань і ще в чотирьох провінціях Китаю випала аномально велика кількість опадів, що призвело до повеней.

Golden Finance стверджує, що одна з найбільших майнінг ферм в провінції Сичуань постраждала настільки сильно, що їй навряд чи вдасться відновитися. Десятки тисяч пристроїв були зруйновані під час повені.

На даний момент незрозуміло, майнінгом яких саме криптовалют займалася ця ферма, а також невідомо, скільки коштів у криптовалюті було втрачено в результаті виходу з ладу майнінг-обладнання.

Основна частка на ринку майнінгу біткойна припадає на Китай – до 70%. Зокрема, провінцію Сичуань часто називають столицею біткойн- майнінгу через високу концентрацію майнінг-ферм в цьому регіоні, відомому своїм холодним кліматом і дешевою електроенергією.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування