Microsoft випустить кишеньковий Surface-пристрій з двома екранами


Microsoft випустить кишеньковий Surface-пристрій з двома екранами

За численним чуткам, Microsoft працює над таємничим гаджетом Surface вже протягом як мінімум двох років.

Під кодовою назвою Andromeda він неодноразово зустрічався в патентах і навіть в коді операційної системи Windows 10.

Читайте також: Microsoft впроваджує візуальний пошук за допомогою камери смартфону в пошуковик Bing

У розпорядженні ресурсу The Verge опинився внутрішній документ Microsoft, в якому стверджується, що це буде кишеньковий пристрій з двома екранами, що складається навпіл.

Microsoft описує проект Andromeda як розробку, яка вплине на подальший напрям у розвитку лінійки Surface і створить нову революційну категорію пристроїв, що розмиває грань між ПК і смартфоном.

«Це новий кишеньковий форм-фактор пристроїв Surface, що поєднує інноваційні апаратні і програмні досягнення для створення дійсно персонального і універсального засобу», — йдеться в документі.

Що відомо про Andromeda? Це компактний мобільний пристрій з двома екранами і шарнірним механізмом посередині. Більше схожий на складаний планшет. Максимально близько до цього опису постарався підійти австрійський дизайнер Девід Бреєр (David Breyer), який створив рендери на основі існуючих чуток і витоків.

Microsoft сподівається випустити Andromeda в поточному році разом з аналогічними пристроями від OEM-партнерів компанії, які послідують її прикладу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування