Міжбанк: долар почав понеділок зі зниження


Міжбанк: долар почав понеділок зі зниження

Першого робочого дня липня ситуація на міжбанку складеться цікаво. З одного боку – зазвичай першого робочого дня місяця клієнти підбивають підсумки минулого звітного періоду і визначаються зі стратегією на новий місяць. Це знижує їхню активність на торгах, але дає можливість спекулянтам на малооб’ємному ринку “пограти” з курсом.

З іншого боку – через тривалі вихідні в Україні, з яких 28 і 29 червня іноземні банки працювали – сьогодні буде зарахована на рахунки українських клієнтів валютна виручка за кілька днів. Це потенційно приведе до зростання пропозиції завтра на торгах і як наслідок – зниження курсу.

Це розуміють і банки, і клієнти – і кожен з них буде вибирати свою стратегію в роботі з валютою на сьогоднішніх торгах, що призведе до різноспрямованих дій учасників міжбанку курсу протягом дня.

У НБУ також є інтерес до сесії 2 і 3 липня, позаяк потенційний надлишок валюти – хороша можливість для регулятора поповнити ЗВР.

Враховуючи всі вищевикладені моменти – на сьогодні прогнозується курс долара в межах досить широкого коридору 26,18-26,28 гривень.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 26,32 / 26,36
євро – 30,55 / 3059
російський рубль – 0,4216 / 0,417

На міжнародному валютному ринку forex валютна пара євро/долар вранці мала такі значення котирувань 1,1633 / 1,1634

Середньозважений курс за даними НБУ:

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування