355
S&P підвищило рейтинги України за національною шкалою
— Казна та Політика
Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poors підвищило довгострокові рейтинги України за національною шкалою з “uaBBB-” до “uaBBB” рекалібровкою таблиці відповідностей рейтингів за національною шкалою рейтингів за міжнародною шкалою.
“Наші рейтинги України за міжнародною шкалою, а також рейтинги випусків боргових зобов’язань цієї країни за міжнародною шкалою не зачеплені даною рейтинговою дією”, – йдеться в повідомленні S&P.
Рейтинги України були підтверджені 20 квітня на рівні “В-/В”; прогноз залишається “стабільним”.
Згідно з повідомленням агентства, наступна запланована публікація щодо рейтингі Увкраїни відбудеться 19 жовтня 2018 року.
S&P нагадує, що його кредитний рейтинг за національною шкалою – це думка агентства про кредитоспроможність емітента або боргового інструменту щодо інших емітентів і зобов’язань даної країни. Метою є забезпечення більшого ранжирування кредитного ризику всередині країни.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
На підвищення зарплат вчителям не вистачає грошей — Гетманцев
Нафтогаз отримав €85 млн через ЄБРР на імпорт газу для опалювального сезону
Україна отримала $690 млн від Японії та Канади: куди спрямують кошти
Зеленський пояснив, чому Україна проти вільної економічної зони на Донбасі
У НБУ розповіли, скільки зовнішнього фінансування Україна отримала від початку вторгнення
З 1 березня діятимуть нові форми звітності для виробників та продавців підакцизних товарів
