0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Українці назвали головні проблеми країни (опитування)


Українці назвали головні проблеми країни (опитування)

Війна на Сході України залишається найважливішою державною проблемою в очах громадян (78%). Про хабарництво і корупцію як загальнодержавну проблему говорять 55% респондентів, безробіття – 29%, свідчать дані опитування Соціологічної групи “Рейтинг”.

Низький рівень зарплат і пенсій, недостатній рівень соціального захисту, соціальне розшарування, підвищення цін на основні товари, як проблеми на рівні країни, хвилюють від 16% до 18% опитаних.

Водночас, рейтинг особистих проблем очолюють питання соціально-економічного характеру: підвищення цін і тарифів, а також низький рівень зарплат і пенсій особисто хвилюють більше половини респондентів.

Питання війни на Сході, найнижчий рівень медичних послуг, відсутність роботи є особистими проблемами для кожного п’ятого. Недостатній рівень соціального захисту, хабарництво і корупція у владі вважають проблемами 15-16% опитаних, соціальне розшарування – 10%. Інші питання особисто хвилюють не більше 10%.

Опитування Соціологічної групи “Рейтинг” було проведено 14-24 червня 2018 року серед 2500 респондентів. Похибка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування