Китай з'єднає мережею швидкісних залізниць понад 80% міст до 2020 року


Китай з'єднає мережею швидкісних залізниць понад 80% міст до 2020 року

Китай до 2020 року має намір створити розвинену мережу високошвидкісних залізниць загальною довжиною понад 33 тис. кілометрів, що дозволить охопити понад 80% великих міст країни.

Як зазначається, ці цілі є частиною трирічного плану Міністерства транспорту КНР (2018-2020) щодо “створення повноцінної транспортної мережі на території Китаю з метою процвітання китайського суспільства у всіх аспектах”.

В рамках реалізації заходів “буде посилено інтеграцію різних видів транспорту в індустріальному районі Пекін – Тяньцзінь – Хебей”. При цьому час у дорозі по залізниці між ключовими містами регіону – Пекіном, Тяньцзінем та містом Шицзячжуан – “не повинен перевищувати однієї години”.

До мережі високошвидкісних залізниць в цьому регіоні приєднається також місто Чжанцзякоу – один з об’єктів зимової Олімпіади-2022.

За словами представників Китайської корпорації залізниць (China Railway Corporation), будівництво залізничних шляхів з максимальною швидкістю руху поїздів 400 км/год на цій ділянці буде завершено вже до 2019 року.

Довідка Finance.ua:

  • На кінець 2017 року загальна протяжність залізниць в КНР досягла 127 тис. км, при цьому 25 тис. км з них складають високошвидкісні залізничні магістралі.
  • Протяжність автодоріг склала 4,77 млн км, з них 136,5 тис. – швидкісні шосе.
  • За даними міністерства транспорту КНР, дорожня мережа забезпечує 97% жителів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua