За рік інвестори побудували в Україні понад 100 заводів - Президент


За рік інвестори побудували в Україні понад 100 заводів - Президент

Товарооборот України з Європейським Союзом зростає на 30% на рік. Про це сказав Президент України Петро Порошенко під час участі в урочистостях з нагоди випуску магістрів Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

“За останні чотири роки вже ніхто не сплутає, де це Україна. І роль і заслуга дипломатів тут надзвичайно велика. П’ять років тому міг хтось мріяти про такі сміливі й амбіційні проекти, як безвізовий режим, як ратифікована Угода про асоціацію, включаючи поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі, комплекс реформ, який був проведений”, – сказав Президент.

Глава держави підкреслив, що українці за останні чотири роки отримали право вільно подорожувати всією громадою – не тільки в 28 країн Шенгенської зони, але і майже в 130 країн без віз, або отримуючи візи на кордоні.

Президент підкреслив, що Угода про асоціацію і зона вільної торгівлі з ЄС працюють успішно і ефективно.

“На 30% на рік зростає наш товарооборот з Європейським Союзом. Ростуть інвестиції ЄС в Україну. Тільки за останній рік більше 100 заводів було побудовано нашими партнерами-інвесторами, створено десятки тисяч робочих місць, різко зросли платежі до державного і місцевих бюджетів”, – сказав Петро Порошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua