Tether випустив 250 мільйонів USDT. Ціна на біткойн піде вгору? — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Tether випустив 250 мільйонів USDT. Ціна на біткойн піде вгору?

Фінтех і Картки
8049
Згідно з даними Omni Explorer, «Stablecoin Tether» (USDT), який, як стверджують засновники проекту, співвідноситься 1: 1 до долара США, випустив 250 мільйонів токенів вчора, 25 червня.
В кінці березня Tether випустив 300 мільйонів токенів, що призвело до невеликого зростання ціни на біткойн (BTC). Тоді цей крок викликав чергову хвилю критики проекту, основна суть якої полягала у відсутності публічного аудиту проекту, щоб підтвердити легітимність своїх тверджень про те, що USDT відноситься до долара США 1:1.
А нещодавно з’явилося дослідження Техаського університету, згідно з яким саме USDT стоїть за маніпуляціями ціни на біткойн в 2017 році. Варто зазначити, що генеральний директор Tether спростував ці звинувачення.
Той факт, що Tether публічно розірвав стосунки зі своїм аудитором у січні цього року – до появи результатів аудиту – сприяло ще одній хвилі критики. Однак, минулого тижня з’явилася неофіційна заява аудиторської компанії, в якій вона стверджує, що насправді фінансові резерви Tether приблизно відповідають кількості випущених токенів.
Засновник Litecoin (LTC) Чарлі Лі заявив у своєму твіттері, що 250 мільйонів USDT можна порівняти з такою ж сумою в доларах, які депонуються на криптовалютні біржі, однак це не означає негайний стрибок цін.
За матеріалами:
Altcoin.info
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас