Apple замінить проблемні клавіатури в MacBook


Apple замінить проблемні клавіатури в MacBook

Після довгих місяців незадоволення і сварок з боку користувачів, які зіткнулися з проблемами при експлуатації встановлених в MacBook і MacBook Pro клавіатур типу “метелик”, Apple офіційно визнала даний недолік.

Компанія запропонувала розширену програму обслуговування ноутбуків, в яких виникла подібна проблема. Розширена гарантія поширюється на заміну однієї або декількох клавіш, або, при необхідності, всієї клавіатури. Під програму заміни підпадають всі ноутбуки, з дня придбання яких не пройшло більше чотирьох років.

Apple визначила і симптоми, які можуть служити приводом для заміни клавіатури: отримають сенсорну клавіатуру – клавіші довільно натискаються – при введенні тексту деякі символи повторюються кілька разів, незважаючи на акуратне натискання – при натисканні клавіш вони не реагують – при роботі з клавіатурою складається відчуття, що деякі клавіші залипають.

Якщо ви зіткнулися з однією з перерахованих вище проблем на вашому MacBook або MacBook Pro – сміливо звертайтеся в сервіс. Самостійний ремонт клавіатури небезпечний, та й навіщо займатися тим, що Apple нарешті взяла на себе.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua