США за цей фінансовий рік приймуть найменше число біженців з 1980 р. - ЗМІ


США за цей фінансовий рік приймуть найменше число біженців з 1980 р. - ЗМІ

США, напевне, протягом нинішнього фінансового року пустять до себе найнижче число біженців за період з 1980 року, коли був прийнятий закон про біженців, який регулює процес прибуття цієї категорії осіб на американську територію, повідомляють західні ЗМІ.

2018 фінансовий рік в США почався 1 жовтня 2017 року і закінчиться 30 вересня 2018 року.

За даними ЗМІ, з 1 жовтня по 15 липня – за дві третини фінансового року – американська влада допустила тільки 15 383 ооби з найбільш вразливих груп населення, відібраних з таборів біженців в Африці і на Близькому Сході. Таким чином, на думку юристів, які представляють інтереси біженців, і агентств, що займаються переселенням, за річний період в США в’їдуть менше 25 тис. осіб.

При цьому в 2016 фінансовому році, коли американську адміністрацію очолював президент Барак Обама, США прийняли майже 85 тис. біженців. Крім того, Б.Обама хотів збільшити це число до 110 тис. в 2017 році.

Однак скорочення припливу біженців і нелегальних іммігрантів в США було одним з ключових елементів передвиборчої кампанії президента Дональда Трампа.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування