Bell Helicopter зайнялася розробкою гібридного аеротаксі (фото)


Bell Helicopter зайнялася розробкою гібридного аеротаксі (фото)

Американська компанія Bell Helicopter уклала з французькою Safran угоду про спільну розробку гібридної рухової установки для перспективного аеротаксі.

Про це, як пише Aviation Week, заявив директор з інновацій американської фірми Скотт Дреннан.

Новий літальний апарат буде створюватися окремо від спільної з Uber Technologies програми повністю електричного повітряного транспорту Urban Air Taxi. У разі успішної розробки і сертифікації нове гібридне аеротаксі може почати виконувати пасажирські перевезення вже з 2025 року, передає N+1.

Масштабна програма американської компанії Uber Technologies передбачає створення електричних аеротаксі, здатних перевозити до чотирьох осіб і одного льотчика на швидкості від 240 до 320 кілометрів на годину на відстань до ста кілометрів (або перебувати в повітрі не менше півгодини).

За оцінкою Bell Helicopter, за своїми характеристиками гібридне аеротаксі протягом щонайменше найближчих 20 років буде перевершувати будь-які електричні літальні апарати такого класу.

Апарат, зовні віддалено схожий на колесо, виконаний за схемою “тейлсіттера” і оснащений 12 електромоторами.

У аеротаксі буде працювати і Wi-Fi. В підлокітники всіх крісел будуть вбудовані бездротові зарядні станції для смартфонів і іншої переносної електроніки, а також підстаканники.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування