Експерти назвали помилки водіїв, які допомагають викрадачам


Експерти назвали помилки водіїв, які допомагають викрадачам

Хочете убезпечити себе від такої неприємної події як крадіжка автомобіля? Тоді вам варто дізнатися про помилки інших водіїв, які своїми діями «допомагають» викрадачам, і не повторювати їх.

Одна з найпоширеніших помилок – згода власника на виведення світлодіода, які попереджає про наявність охоронної системи. Таким чином, ви підказуєте зловмисникам, що підхід до машини не такий простий. Вони попереджені і не марнують дорогоцінні для них секунди. Ще гірше – наклейка або шильдик з назвою системи – ви прямо підказуєте, який інструмент для її обходу необхідно використовувати.

Якщо вам пропонують придбати уживане авто з одним комплектом ключів або ж з двома, один з яких – дублікат, це може свідчити про те, що продавець може бути в змові з крадіями. Після купівлі б/у автомобіля завжди треба додатково оснастити машину новими охоронними системами. Це як поміняти замки в придбаній квартирі.

Багато хто покладається на страховку. Але КАСКО не вбереже машину від угону, а сума виплати не покриє всієї вартості. Крім того, її можна досить довго чекати. Разом з тим, страховка теж свого роду підказка, а недобросовісні працівники СК можуть співпрацювати з бандитами. Тож встановлення охоронних систем необхідне завжди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua