0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В Україні зростає симпатія до ринкової економіки (інфографіка)


В Україні зростає симпатія до ринкової економіки (інфографіка)

Згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», в Україні поступово зростає кількість тих, хто підтримує ринкові відносини на противагу плановій економіці.

Найвища підтримка розвитку ринку спостерігається серед жителів Заходу. При цьому на Сході, незважаючи на те, що майже кожен третій тут підтримує повернення до планової економіки, дві третини все-таки підтримує ринок.

Підтримка повернення до планової економіки відносно вища серед старших респондентів, жінок, непрацюючих, осіб з меншими доходами і низьким рівнем освіти.

Опитування проводилося серед населення України від 18 років і старше.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Похибка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення: 2-9 червня 2018.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування