ЄС зробив перший крок до збільшення вартості шенгенських віз


ЄС зробив перший крок до збільшення вартості шенгенських віз

Євросоюз готується внести зміни до Шенгенського кодексу. Посли ЄС схвалили проект реформи, тепер його має розглянути Європарламент разом з Радою ЄС.

Про це повідомляється на сайті Ради ЄС.

“Буде проведена модернізація візової політики ЄС, що дозволить підвищити безпеку і розширити наявні інструменти для розв’язання проблем міграції”, – йдеться в повідомленні.

Вартість в’їзних документів буде збільшена з €60 до €80, “щоб держави-члени Євросоюзу могли більшою мірою покривати витрати на оформлення віз”. Згідно з реформою, що перебуває в процесі підготовки, заявки на отримання віз можна буде подавати в період “до шести місяців і не пізніше ніж за 15 днів до поїздки”.

Реформа передбачає встановлення між країнами ЄС «узгодженого підходу до видачі багаторазових в’їзних віз для постійних мандрівників з позитивною історією». Період, на який європейська влада може видати їм шенген, може поступово збільшитися від одного до п’яти років.

“Ефективне управління міграцією включає в себе забезпечення того, щоб держави, які входять до ЄС, могли вислати тих, хто не має права на перебування”, – йдеться в повідомленні Ради.

Нові правила оформлення віз “нададуть ще один інструмент для відповіді на дії тих третіх країн, які не хочуть повертати своїх власних громадян”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua