Хакери використали інтернет-кафе для майнінгу на $800 000


Хакери використали інтернет-кафе для майнінгу на $800 000

Група хакерів вступила в змову з фірмами з технічного обслуговування комп’ютерів у Китаї, щоб зламати комп’ютери, що належать інтернет-кафе, для майнінгу криптовалюти.

Згідно з повідомленням китайських ЗМІ, поліція в місті Руіан в провінції Чжецзян заарештувала 16 підозрюваних, які, як стверджується, отримали 5 мільйонів юанів (800 000 доларів США), зламавши більш 100 000 комп’ютерів в інтернет-кафе в 30 китайських містах з липня минулого року.

Читайте також: Кіберполіція викрила мережу фейкових обмінників криптовалюти

Проблема виникла в липні 2017 року, коли власники інтернет-кафе в Руіані почали помічати, що їхні комп’ютери стали дуже повільними – частота використання процесора часто становила 70 відсотків навіть після перезапуску системи.

Примітно, що зловмисники вели майнінг також в той час, коли ціна токенів siacoin підскочила на 400 відсотків з $0,002 в травні до більше 0,01 долара в липні, свідчать дані CoinMarketCap.

Тим часом, комунальні рахунки зачеплених інцидентом інтернет-кафе також значно зросли протягом цього періоду, йдеться в новинах. Згодом власники повідомили про це в місцеву поліцію.

Оскільки більшість інтернет-кафе міста використовували одну і ту ж компанію для технічного обслуговування своїх мереж (яка була неназваною в новинній стрічці), поліція заарештувала головного виконавчого директора фірми в серпні, який пізніше розповів про хакерів і про весь план.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування