0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Xiaomi створила розумні скейтборд і велосипед


Xiaomi створила розумні скейтборд і велосипед

Асортимент продукції компанії Xiaomi поповнився відразу двома засобами пересування по місту: скейтбордом Acton Smart Electric Skateboard і велосипедом Himo Electric Bicycle. Обидві новинки оснащені двигунами і здатні їхати без фізичної допомоги з боку користувача. Крім того, вони підтримують різні смарт-функції.

Acton Smart Electric Skateboard виконаний з канадського клена в поєднанні з алюмінієвим сплавом авіаційного класу. Він важить 5 кг і розрахований на людину вагою до 100 кг. На днищі знаходиться розміщені акумуляторів Samsung 18650, повна зарядка яких займає всього 90 хвилин. Скейтборд оснащений двигуном постійного струму потужністю 500 Вт, що дозволяє розвивати швидкість до 22,5 км/год. Повного заряду вистачає на 12 км шляху.

З цікавих функцій варто відзначити наявність системи рекуперації енергії ERS, віддалене управління і світлодіодне підсвічування для їзди в нічний час доби. Acton Smart Electric Skateboard Acton Smart Electric Skateboard вже можна придбати в Китаї за ціною $155.

Himo Electric Bicycle – складаний електричний велосипед з корпусом з алюмінієвого сплаву і вагою 16,7 кг. У ньому використовуються двигун постійного струму потужністю 250 Вт і зносостійкі амортизуючі шини для більшого комфорту. На повну зарядку потрібно близько 6,5 години, а запас ходу становить 50 кілометрів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування