Xiaomi представила розумний футбольний м'яч з бездротовою зарядкою


Xiaomi представила розумний футбольний м'яч з бездротовою зарядкою

Xiaomi почала збирати кошти на розумний футбольний м’яч INSAIT JOY SMART FOOTBALL. Його планують випускати в двох версіях з індексами «4» і «5». Модель «4» має окружність в межах 635-660 мм, а її маса лежить в діапазоні 350-390 г. Що стосується INSAIT JOY SMART FOOTBAL «5», то окружність даного м’яча становить 680-700 мм, а маса дорівнює 420-450 г.

М’яч виготовляється зі штучної шкіри методом термічного безшовного склеювання відповідно до вимог FIFA і в двох кольорах – синьому (з білими візерунками), а також жовто-синьому.

Інтегровані в м’яч датчики зможуть відстежувати його траєкторію польоту, а мікрокомп’ютер – аналізувати рух снаряда і допомогти в постановці правильної техніки удару.

Мобільне ПЗ виконує роль персонального тренера і має 14 тренувальних програм. Залежно від рівня підготовки спортсмена, який смарт-м’яч визначить з урахуванням характеру завданих по ньому ударів, гравцям будуть рекомендовані вправи різної складності.

Автономність смарт-модуля, встановленого в INSAIT JOY SMART FOOTBALL, обмежена 7 годинами безперервної роботи. Для його зарядки, потрібно розмістити м’яч на бездротовій зарядній станції, яка поставляється в комплекті.

У продаж Xiaomi INSAIT JOY SMART FOOTBALL надійде з 10 липня за ціною $47.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua