0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Японське село збирається провести власне ICO


Японське село збирається провести власне ICO

Невелике японська село вирішило зміцнити свою економіку за допомогою криптовалют.

Нішівакура – село, що налічує приблизно 1500 мешканців, розташоване в префектурі Окаяма в Японії. Минулого тижня воно оприлюднило свій план з проведення ICO в якості забезпечення фінансування. В даний момент, муніципалітет покладається на лісове господарство для підтримки своєї економіки – близько 95 відсотків цього невеликого поселення складають лісові площі.

Nishiawakura Coin (NAC) буде випущена Nishiawakura’s Token Economy Association. Поки дата запуску ще не відома, а деякі деталі про монету можна знайти на офіційному сайті.

Село приступило до роботи над власним ICO після того, як місцеве керівництво усвідомило, що ICO широко використовуються у всьому світі компаніями та неурядовими організаціями. Офіційні особи також зазначили, що країна займає лідируючі позиції в питаннях регулювання фінансування за моделлю блокчейн.

У своєму зверненні з приводу проведення ICO село процитувало японського дослідника і автора книг на тему криптовалют Йоічі Очайа, який стверджує, що в майбутньому місцеві органи управління в Японії «відійдуть від централізації і робитимуть агресивні інвестиції в ICO».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування