Японське село збирається провести власне ICO


Японське село збирається провести власне ICO

Невелике японська село вирішило зміцнити свою економіку за допомогою криптовалют.

Нішівакура – село, що налічує приблизно 1500 мешканців, розташоване в префектурі Окаяма в Японії. Минулого тижня воно оприлюднило свій план з проведення ICO в якості забезпечення фінансування. В даний момент, муніципалітет покладається на лісове господарство для підтримки своєї економіки – близько 95 відсотків цього невеликого поселення складають лісові площі.

Nishiawakura Coin (NAC) буде випущена Nishiawakura’s Token Economy Association. Поки дата запуску ще не відома, а деякі деталі про монету можна знайти на офіційному сайті.

Село приступило до роботи над власним ICO після того, як місцеве керівництво усвідомило, що ICO широко використовуються у всьому світі компаніями та неурядовими організаціями. Офіційні особи також зазначили, що країна займає лідируючі позиції в питаннях регулювання фінансування за моделлю блокчейн.

У своєму зверненні з приводу проведення ICO село процитувало японського дослідника і автора книг на тему криптовалют Йоічі Очайа, який стверджує, що в майбутньому місцеві органи управління в Японії «відійдуть від централізації і робитимуть агресивні інвестиції в ICO».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування