Южаніна розповіла про штрафи для автомобілів на єврономерах — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Южаніна розповіла про штрафи для автомобілів на єврономерах

Технології&Авто
2501
Штраф за порушення терміну перебування автомобіля, ввезеного тимчасово або в режимі транзиту, може досягати 170 тис. грн.
Про це повідомила глава податкового комітету Верховної Ради Ніна Южаніна.
Відзначається, що за порушення строків транзиту і тимчасового ввезення автомобіля розміри штрафів будуть залежати від кількості днів перевищення встановлених строків.
Так, за один день прострочення вивезення транзитного авто з порушника буде стягнуто 170 грн, за три дні відстрочки вивезення машини, що тимчасово ввозиться – 850 грн, за місяць – 170 тис. грн.
Крім того, Южаніна зазначила, що зареєстровані законопроекти про обмеження автомобілів на єврономерах пропонують, що особа, яка ввезла в Україну автомобіль в режимі транзиту або в режимі тимчасового ввезення, не зможе передати його у володіння, користування або розпорядження іншим особам або розкомплектовувати його.
Також буде заборонено використання такої машини у підприємницькій діяльності або для отримання доходу, наприклад, для роботи в таксі. За порушення встановлених правил передбачений штраф у розмірі 34 тис. грн.
Інша особа, яка всупереч встановленим правилам отримає транзитне авто або авто, що тимчасово ввозиться, у володіння або користування, також буде оштрафована.
За словами Южаніної, перша фіксація зазначених порушень працівниками Національної поліції передбачає стягнення з порушника 8,5 тис грн, повторна фіксація – 170 тис. грн, позбавлення права керування на рік і вилучення автомобіля.
За матеріалами:
НВ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас