Южаніна розповіла про штрафи для автомобілів на єврономерах


Южаніна розповіла про штрафи для автомобілів на єврономерах

Штраф за порушення терміну перебування автомобіля, ввезеного тимчасово або в режимі транзиту, може досягати 170 тис. грн.

Про це повідомила глава податкового комітету Верховної Ради Ніна Южаніна.

Відзначається, що за порушення строків транзиту і тимчасового ввезення автомобіля розміри штрафів будуть залежати від кількості днів перевищення встановлених строків.

Так, за один день прострочення вивезення транзитного авто з порушника буде стягнуто 170 грн, за три дні відстрочки вивезення машини, що тимчасово ввозиться – 850 грн, за місяць – 170 тис. грн.

Читайте також: Авто на єврономерах: Раді запропонували вирішення проблеми

Крім того, Южаніна зазначила, що зареєстровані законопроекти про обмеження автомобілів на єврономерах пропонують, що особа, яка ввезла в Україну автомобіль в режимі транзиту або в режимі тимчасового ввезення, не зможе передати його у володіння, користування або розпорядження іншим особам або розкомплектовувати його.

Також буде заборонено використання такої машини у підприємницькій діяльності або для отримання доходу, наприклад, для роботи в таксі. За порушення встановлених правил передбачений штраф у розмірі 34 тис. грн.

Інша особа, яка всупереч встановленим правилам отримає транзитне авто або авто, що тимчасово ввозиться, у володіння або користування, також буде оштрафована.

За словами Южаніної, перша фіксація зазначених порушень працівниками Національної поліції передбачає стягнення з порушника 8,5 тис грн, повторна фіксація – 170 тис. грн, позбавлення права керування на рік і вилучення автомобіля.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування