Забрати машину, не заплативши ані копійки: депутати придумали чергове нововведення


Забрати машину, не заплативши ані копійки: депутати придумали чергове нововведення

Депутати Верховної Ради хочуть внести суттєві поправки в закон «Про паркування», ще до набуття ним чинності. Зокрема, йдеться про внесення змін у суть поняття «послуги паркування».

Законопроект №8423 пропонує покласти на паркувальників відповідальність не тільки за непроникнення в транспортні засоби сторонніх осіб, але і за їх збереження і цілісність. Для цього суть поняття «парковка» фактично хочуть прирівняти до терміну «зберігання». Як і раніше, паркувальний майданчик буде зобов’язаний видати автомобіль власнику на першу його вимогу.

Читайте також: Стало відомо, коли зростуть штрафи за неправильне паркування

При цьому документ пропонує заборонити переміщати розміщений на парковці автомобіль, крім випадків, коли він істотно перешкоджає руху інших машин. Навіть у тих випадках, коли власник відмовляється платити за послуги.

Та й взагалі, хоч якось обмежувати рух авто в разі несплати або неповної сплати за послуги документ суворо забороняє. І пропонує розбиратися з боржником в судах.

Іншими словами, якщо проект буде ухвалено у сесійній залі, автомобілісти зможуть, спираючись на його норми, не платити за паркування. Ні евакуювати авто, ні заборонити йому виїхати з території паркувального майданчика буде не можна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
В Контексті Finance.ua
Опитування