85% українських фермерів не страхують свій урожай


85% українських фермерів не страхують свій урожай

Послугою страхування посівів та врожаю користуються лише 15% українських фермерів.

Про це повідомляє прес-служба «Українського клубу аграрного бізнесу».

Читайте також: АМКУ попросили перевірити можливу змову на ринку соняшникової олії

Згідно з опитуванням, проведеним серед аграріїв з метою вивчення ринку страхових послуг, 85% респондентів не користуються страховими послугами посівів та врожаю взагалі.

Повідомляється, що з 15% фермерів, які користуються страховими послугами, тільки 73% надали інформацію про частку покриття збитків. Опитувані повідомили, що в залежності від виду страхування, фермерам покривають від 20% до 60% завданого збитку в разі настання страхового випадку.

За даними дослідження, із загальної кількості опитаних аграрних підприємств тільки 33% користуються страхуванням сільськогосподарських машин.

Відзначають, що з 33% аграріїв, які використовують страхові послуги, інформацію про відсоток застрахованої техніки надали лише 49%.

Серед них 29% аграріїв повністю страхують наявні сільгоспмашини, 11% страхують більшу частину наявного парку техніки – 65-80%, решта 11% опитаних відповіли, що страхують 50% техніки, яка є в наявності. Решта 49% опитаних використовують лише часткове страхування сільгосптехніки – від 40 до 2%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua