Компанія Маска вирішила побудувати тунель у Чикаго — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Компанія Маска вирішила побудувати тунель у Чикаго

Технології&Авто
307
Мер Чикаго Рам Емануель оголосив про вибір бурової компанії Ілона Маска для створення і експлуатації швидкісної транзитної лінії між міжнародним аеропортом О’Хара і центром міста.
Поїздка з аеропорту повинна зайняти приблизно 12 хвилин, пише The Verge.
Компанія планує перевозити пасажирів з використанням електричних транспортних засобів в нових підземних тунелях. Проект буде повністю фінансуватися компанією, без залучення коштів платників податків. За договором Маск буде отримувати всі доходи від транзитних зборів і реклами. Джерела повідомляють, що весь проект має коштувати менше $1 мільярда.
“Якщо ви подивитеся на історію Чикаго … кожен раз, коли ми були новатором в сфері транспорту, ми захопили майбутнє”, – сказав Емануель в інтерв’ю.
Тепер в місті почнуться переговори щодо контракту “один на один” з The Boring Company, після чого угоду буде представлено до міської ради. Офіс Емануеля надав кілька подробиць про те, що очікується від The ​​Boring Company.
Кожен транспортний засіб буде перевозити до 16 пасажирів, а також їхній багаж, і буде відходити від О’Хара і від блоку 37 в центрі Чикаго. The Boring Company планує брати відносно невисоку плату за проїзд. Цей преміальний сервіс повинен коштувати менше, ніж поточні послуги таксі та прокату авто. Компанія планує використовувати незавершену підземну транзитну станцію на блоці 37 і створити нову станцію в О’Харі. Конкретний маршрут буде названий під час переговорів за контрактом.
Нагадаємо, ще 29 листопада 2017 року мер Чикаго Рам Емануель попросив зацікавлені компанії представити пропозиції з розробки, проектування, оснащення, фінансування експреса між аеропортом і центром Чикаго. Ілон Маск відразу заявив, що його Boring Company візьме участь у цьому конкурсі.
“Це буде петля, як Hyperloop, але без вакууму всередині труби. Не потрібно позбавлятися від тертя повітря для коротких маршрутів”, – написав Ілон Маск в своєму блозі.
За матеріалами:
НВ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас